O firmie

Kamieniarstwo - Cezary Banasiak to przedsiębiorstwo rodzinne z bogatą historią. Założona w Markach w 1975 przez Jana Banasiaka firma Zakład Kamieniarski Jan Banasiak początkowo zajmowała się głównie produktami z lastrico. Od 1990 roku firmę prowadzi syn Jana - Cezary. W 2011 roku został zmodernizowany park maszynowy. Zakupiono wiele specjalistycznych maszyn do cięcia i obróbki kamienia. Rozwój firmy i stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów, to priorytety przedsiębiorstwa, jakim jest obecnie Kamieniarstwo - Cezary Banasiak.

Stawiamy na kompleksową obsługę Klienta. Zajmujemy się cieciem bloków na slaby, polerowaniem płyt, wycinaniem tablic wg projektów indywidualnych, a także ręcznym kuciem liter. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 200 wzorów nagrobków, w różnych kolorach kamienia z całego świata m.in. ze Skandynawii, Włoch, Ukrainy, Indii, Brazylii, Hiszpanii, Afryki, Angoli, Chin. Nagrobki wykonujemy według własnych wzorów oraz wzorów dostarczonych przez Klienta.

Zajmujemy się również sprzedażą oraz produkcją na zamówienie:

- płytek posadzkowych

- okładzin ściennych schodów

- parapetów i blatów kuchennych

- elementów kominków

- oraz wielu innych elementów wyposażenia wnętrz

Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu na nagrobki granitowe, w 2005 roku na terenie zakładu produkcyjnego została otworzona hurtownia granitów oraz gotowych nagrobków z przeznaczeniem dla zakładów kamieniarskich z całej Polski. W ofercie posiadamy nagrobki we wszystkich wymiarach obowiązujących na terenie naszego kraju.

Nasza oferta obejmuje także elementy ogrodów takie jak fontanny, rzeźby, a także stoły i ławki granitowe.

Duże doświadczenie w połączeniu z solidnym parkiem maszynowym i rzetelną kadrą pracowniczą sprawiają, iż nasze produkty i usługi stoją na najwyższym poziomie. Dzięki temu grono zadowalanych klientów ciągle się powiększa.

Nasza firma funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego jak i całego kraju. Dzięki dostępowi do bogatych zasobów granitu i kamienia naturalnego, ceny oferowanych wyrobów są bardzo atrakcyjne.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dane kontaktowe

Zakład Kamieniarski
Cezary Banasiak
05-260 Marki
ul. Ciurlionisa 3

Zakład Tel.: 501 192 623

cezary_banasiak@vp.pl

© 2011 Kamieniarstwo Banasiak
Strona główna - O firmie - Nagrobki - Kamień budowlany - Granit - Kostka granitowa - Kontakt


Kamieniarstwo Cezary Banasiak
Marki k/Warszawy ul. Ciurlionisa 3 05-260 Marki
Zakład Tel.: 501 192 623
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 / w soboty od 9:00 do 14:00
www.kamieniarstwo-banasiak.pl

projektowanie strony www ardax@o2.pl